WWW.OCFIRMYBUDOWLANEJ.PL

OC FIRMY BUDOWLANEJ

MASZ PYTANIE DO EKSPERTA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

OC firmy budowlanej Żuromin - Tanie ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

W obecnych czasach korporacje remontowe są w stanie ubiegać się o wykupienie polisy ubezpieczeniowej OC. Stanowi to pożytek dla każdego przedsiębiorcy budowlanego, jaką warto zakupić, żeby mieć zabezpieczenie oraz móc bez żadnych kłopotów zajmować się własną pracą. Naturalnie należałoby w tym momencie zadać sobie pytanie co to jest OC firmy budowlanej oraz dlaczego należałoby zatroszczyć się o to, żeby wykupiona polisa była na jak najbardziej pomocnych warunkach.

W tym miejscu wypada jednak naznaczyć, że w przypadku ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej najkorzystniejsze pod żadnym pozorem nie oznacza najtańszego. Może być tak, iż te kosztujące mniej ubezpieczenia oferują za mały zakres szkód objętych ubezpieczeniem. Nie zauważa się tego do momentu, kiedy zachodzi wymóg skorzystania z ubezpieczenia. Wtedy w wielu przypadkach okazuje się, że szkody wyrządzone podczas egzekwowania prac remontowych nie są objęte warunkami ubezpieczenia. W praktyce świadczy to, że właściciel firmy będzie musiał ponieść koszt ich remontu z własnej kieszeni.

O czym należałoby w następstwie tego nie zapominać, sprawdzając warunki polisy ubezpieczeniowej odpowiedzialności cywilnej firmy remontowo-budowlanej? Najbardziej ważne jest z pewnością to, które szkody są tym ubezpieczeniem objęte. Są w stanie to być wszystkie wypadki związane z uszkodzeniami spowodowanymi przez machiny budowlane, w czasie załadunku i przez robotników takiej korporacji. Istotne jest również, lub ubezpieczenie obejmuje szkody zgłoszone już po zwieńczeniu prac, choć tymi pracami wywołane.

Prowadzona przez nas agencja, kooperując z najważniejszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w kraju, jest w stanie odnaleźć takie ubezpieczenia, jakie będą proponować najkorzystniejsze warunki firmom budowlanym. Zachęcamy do skontaktowania się z nami.