WWW.OCFIRMYBUDOWLANEJ.PL

OC FIRMY BUDOWLANEJ

MASZ PYTANIE DO EKSPERTA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Ubezpieczenie prac budowlanych

Prowadzenie firmy ubezpieczeniowo-remontowej jest obarczone szczególnym ryzykiem. Podczas prowadzenia wszelkiego rodzaju prac remontowych nie jest trudno o nieprzewidziane zdarzenia losowe. Dlatego tak ważne jest, aby każda firma zajmująca się tego typu działalnością posiadała odpowiednie ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Nasza agencja z pewnością pomoże Państwu w wyborze takiej polisy, której zarówno warunki jak i cena, będą najkorzystniejsze.
 

Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową, która świadczy swoje usługi na terenie całego kraju. Współpracujemy między innymi z takimi towarzystwami ubezpieczeniowymi, jak GENERALI, UNIQA, WARTA, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW i wiele innych, równie znanych, cenionych i przede wszystkim godnych zaufania. Współpraca z tak wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi daje nam możliwość łatwego porównania ich ofert. Tym samym jesteśmy w stanie zaproponować Państwu polisę, która w Państwa przypadku sprawdzi się najlepiej i będzie proponowała najlepsze warunki za jak najbardziej korzystną cenę.


W celu znalezienia idealnego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla swojej firmy zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Po krótkiej rozmowie będą oni w stanie określić Państwa potrzeby i zaproponować takie ubezpieczenie prac budowlanych, które z pewnością spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie skutecznie pomóc Państwu w wyborze odpowiedniej polisy oraz doradzić, na co warto zwrócić szczególną uwagę podczas ubezpieczenia swojej firmy.