WWW.OCFIRMYBUDOWLANEJ.PL

OC FIRMY BUDOWLANEJ

MASZ PYTANIE DO EKSPERTA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

OC firmy budowlanej Żary - Tanie ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

W obecnych czasach korporacje remontowe mogą ubiegać się o wykupienie polisy ubezpieczeniowej OC. Stanowi to korzyść dla każdego biznesmena budowlanego, jaką warto zakupić, by mieć zabezpieczenie i móc bez żadnych kłopotów zajmować się swoją pracą.

Naturalnie należałoby w tym momencie zadać sobie zapytanie co to jest OC firmy budowlanej i czemu warto dbać o to, żeby wykupiona polisa była na jak najbardziej pomocnych warunkach.

W tym miejscu należy jednak naznaczyć, że w przypadku ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej najkorzystniejsze wcale nie oznacza najtańszego. Może być tak, iż te kosztujące mniej ubezpieczenia proponują za mały zakres szkód objętych ubezpieczeniem. Nie dostrzega się tego do momentu, gdy zachodzi potrzeba skorzystania z ubezpieczenia. Wtenczas nieraz okazuje się, że szkody wyrządzone podczas wykonywania prac remontowych nie są objęte warunkami ubezpieczenia. W praktyce oznacza to, że właściciel korporacji będzie musiał ponieść wydatek ich remontu z własnej kieszeni.

O czym warto w związku z tym pamiętać, sprawdzając warunki polisy ubezpieczeniowej odpowiedzialności cywilnej firmy remontowo-budowlanej? Najbardziej istotne jest z pewnością to, które szkody są tym ubezpieczeniem objęte. Są w stanie to być wszystkie przypadki powiązane z uszkodzeniami wywołanymi przez machiny budowlane, w czasie załadunku i przez pracobiorców takiej firmy. Istotne jest także, lub ubezpieczenie obejmuje szkody zgłoszone już po zakończeniu prac, choć tymi pracami wywołane.

Prowadzona przez nas agencja, współdziałając z najważniejszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w kraju, jest w stanie odnaleźć takie ubezpieczenia, jakie będą proponować najkorzystniejsze warunki przedsiębiorstwom budowlanym.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami.