WWW.OCFIRMYBUDOWLANEJ.PL

OC FIRMY BUDOWLANEJ

MASZ PYTANIE DO EKSPERTA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

OC firmy budowlanej Radom - Tanie ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Dziś właściciele korporacji budowniczych zdobywają ubezpieczenia OC, ażeby czuć się pewniej. Jest to gwarant, który daje zabezpieczenie, a w razie nieszczęśliwego wypadku pozwala posiadać zabezpieczenia finansowe na pokrycie strat.
Jak najbardziej warto w tym momencie zadać sobie zapytanie co to jest OC firmy budowlanej oraz dlaczego warto zatroszczyć się o to, by wykupiona polisa była na jak najbardziej korzystnych warunkach.

W tym położeniu trzeba jednak naznaczyć, że w wypadku ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej najkorzystniejsze w żadnym wypadku nie oznacza najtańszego. Zdarza się, że te tańsze polisy obejmują nazbyt wąski zakres ubezpieczenia. Nie zauważa się tego do momentu, gdy zachodzi wymóg skorzystania z ubezpieczenia. W owym czasie nieraz okazuje się, że szkody wyrządzone w czasie wykonywania prac remontowych nie są objęte warunkami ubezpieczenia. W praktyce oznacza to, że posiadacz firmy będzie musiał ponieść wydatek ich naprawy z własnej kieszeni.

O czym należałoby więc nie zapominać, sprawdzając warunki polisy ubezpieczeniowej odpowiedzialności cywilnej firmy remontowo-budowlanej? Najbardziej ważne jest z pewnością to, które szkody są tym ubezpieczeniem objęte. Są w stanie to być wszystkie wypadki połączone z uszkodzeniami wywołanymi przez machiny budowlane, w czasie załadunku i przez robotników takiej jednostki gospodarczej. Ważne jest także, lub ubezpieczenie obejmuje szkody zgłoszone już po zakończeniu prac, chociaż tymi pracami wywołane.

Stworzona przez nas agencja, współdziałając z najważniejszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w kraju, jest w stanie odnaleźć takie ubezpieczenia, które będą oferować najkorzystniejsze okoliczności firmom budowlanym. Zachęcamy do skontaktowania się z nami.

 

 

 

 

 

 

 

 


Polecamy firmy: Szamba Radom | Kostka brukowa Radom | Kuchnie Radom | Szafy Radom