WWW.OCFIRMYBUDOWLANEJ.PL

OC FIRMY BUDOWLANEJ

MASZ PYTANIE DO EKSPERTA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

O NAS

Jesteśmy ogólnopolską multiagencją ubezpieczeniową. Oferujemy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej wszelkiego rodzaju firm. Naszą specjalizacją są jednak ubezpieczenia firm budowlanych, remontowo-budowlanych oraz montażowo-budowlanych. Możemy zaoferować Państwu najkorzystniejsze oferty różnych, najbardziej znanych i cenionych towarzystw ubezpieczeniowych. Współpracujemy między innymi z takimi ubezpieczycielami, jak UNIQA, INTERRISK, GOTHAER, HDI Asekuracja, GENERALI, WARTA, COMPENSA, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW i inne.

Nasi pracownicy są doświadczonymi agentami, którzy z pewnością pomogą dobrać najlepszą i najbardziej dostosowaną do Państwa potrzeb ofertę. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Podczas rozmowy uda nam się ustalić, czego oczekujecie Państwo od ubezpieczenia swojej firmy. Następnie znajdziemy taką ofertę, która będzie najbardziej atrakcyjna cenowo, przy jednocześnie najlepszych i najbardziej dostosowanych do Państwa potrzeb warunkach ubezpieczenia. Współpracując z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi jesteśmy w stanie porównać różne polisy i polecić Państwu te z nich, które w Waszej sytuacji sprawdzą się najlepiej.

Oczywiście nasi pracownicy chętnie rozwieją wszystkie Państwa wątpliwości oraz przedstawią Państwu szczegółowe warunki ubezpieczenia przed podpisaniem umowy. Zależy nam na tym, aby wszyscy nasi klienci mieli do nas pełne zaufanie i byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług, dlatego do każdego zadania podchodzimy w sposób odpowiedzialny i rzetelny.

Nasza agencja świadczy usługi na terenie całego kraju.