WWW.OCFIRMYBUDOWLANEJ.PL

OC FIRMY BUDOWLANEJ

MASZ PYTANIE DO EKSPERTA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych

Nasza multiagencja ubezpieczeniowa specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej przygotowanych z myślą o firmach działających w branży remontowo-budowlanej. To szczególnie specyficzna dziedzina, która wiąże się często z dużym ryzykiem wywołania różnego rodzaju szkód. Dlatego dobrze jest zadbać o to, by ubezpieczenie firmy proponowało naprawdę korzystne warunki. Tylko w ten sposób będzie można zachować spokój i nie martwić się o konsekwencje ewentualnych nieprzewidzianych

zdarzeń.

Nasza agencja współpracuje z najbardziej znanymi i cenionymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Wśród nich wymienić wystarczy choćby takie towarzystwa jak: WARTA, HDI Asekuracja, UNIQA, GOTHAR, COMPENSA, GENERALI i inne. Ofertę ubezpieczenia każdorazowo dobieramy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Kontakt i krótka rozmowa z naszymi przedstawicielami pozwoli określić, na co w przypadku Państwa firmy należy zwrócić szczególną uwagę. Nasi pracownicy podpowiedzą, jakie warunki koniecznie muszą znaleźć się w polisie ubezpieczeniowej, a jakie w tym konkretnym przypadku nie są najważniejsze, choć posiadanie ich byłoby również korzystnie. Następnie zaproponujemy Państwu najlepiej dostosowane do Waszych oczekiwań ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych. Przedstawimy Państwu ofertę najkorzystniejszą pod względem zarówno finansowym jak i zakresu ubezpieczenia.

Naszą działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Do kontaktu zapraszamy więc wszystkich, którzy zainteresowani są wykupieniem dla swojej firmy korzystnego ubezpieczenia.