WWW.OCFIRMYBUDOWLANEJ.PL

OC FIRMY BUDOWLANEJ

MASZ PYTANIE DO EKSPERTA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Ubezpieczenie majątku firmy budowlanej, remontowo-budowlanej, montażowo-budowlanej

Prowadzicie Państwo dobrze prosperującą firmę remontowo - budowlaną, którą pragniecie odpowiednio zabezpieczyć? Posiadacie bardzo drogi i wyspecjalizowany sprzęt budowlany, który nie może pozostać niezabezpieczony na  przykład na okoliczność jego skradzenia? A może chcecie żyć w przeświadczeniu, że choćby stało się najgorsze, że choćby zdarzyło się cokolwiek, czego nie możecie przewidzieć Wasza firma i pracownicy włącznie z Wami są odpowiednio zabezpieczeni? W takim wypadku możecie, a właściwie powinniście skorzystać z opcji jaką jest ubezpieczenie majątku Waszej firmy remontowej. 

Dlaczego ubezpieczenia w naszej firmie?

Nasza firma oferuje kompleksowe ubezpieczenia mienia Waszej firmy – oferta jest niezwykle atrakcyjna zarówno pod względem profitów w razie jakiegokolwiek problemu, jak i oczywiście pod kątem ceny. Na rynku istniejemy od bardzo dawna, zaufała nam ogromna ilość klientów, którzy polecają nas kolejnym – naprawdę warto nam zaufać. Wybierzemy dla Państwa najlepszą opcję ubezpieczenia – decydując się na ubezpieczenie majątkowe właśnie u nas możecie liczyć na spełnienie wszystkich potrzeb.

Nasza oferta

Ubezpieczenie majątkowe w zależności od opcji jaką Państwo wybierzecie obejmuje między innymi:

  • ubezpieczenie mienia, a więc na przykład budynki i budowle, środki obrotowe czy maszyny wyposażenie i urządzenia
  • ubezpieczenie od zdarzeń losowych bądź ognia
  • ubezpieczenie od kradzieży, wraz z włamaniem i rabunkiem
  • ubezpieczenie sprzętu elektronicznego
  • ubezpieczenie maszyn od jakichkolwiek uszkodzeń

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie dowiecie się Państwo więcej bądź kontaktu osobistego!