WWW.OCFIRMYBUDOWLANEJ.PL

OC FIRMY BUDOWLANEJ

MASZ PYTANIE DO EKSPERTA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Ubezpieczenie prac remontowych

Jesteśmy agencją ubezpieczeniową działającą na polskim rynku już od długiego czasu. Pozwoliło nam to zdobyć odpowiednią wiedzę i doświadczenie, dzięki którym możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i zaproponować im najlepsze w ich przypadku rozwiązania. Jako agencja ubezpieczeniowa specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży polis ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dedykowanych firmom wykonującym prace remontowe i budowlane. Zdajemy sobie sprawę z tego, że branża ta obarczona jest

szczególnie wysokim ryzykiem, jeśli chodzi o możliwość zaistnienia wypadków losowych, takich jak szkody wynikłe z prowadzenia prac budowlanych. Dlatego staramy się zaproponować Państwu takie ubezpieczenie prac remontowych, które w idealny sposób zabezpieczy Państwa interesy i spowoduje, że Państwa działalność nie bezie tak stresująca.

Nasza agencja prowadzi działalność na terenie całej Polski. Zapraszamy więc do kontaktu wszystkich właścicieli firm remontowo-budowlanych, którzy chcą w odpowiedni sposób zadbać o własne bezpieczeństwo i o bezpieczeństwo swoich interesów. Podczas krótkiej rozmowy wspólnie z naszym pracownikiem uda się ustalić Państwa oczekiwania i potrzeby. Dzięki temu będziemy w stanie zaproponować Państwu takie warunki ubezpieczenia, które będą najbardziej korzystne nie tylko pod względem finansowym, ale także pod względem zakresu ubezpieczenia.

Współpracujemy z licznymi znanymi i cenionymi towarzystwami ubezpieczonymi, co daje nam gwarancję wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.