WWW.OCFIRMYBUDOWLANEJ.PL

OC FIRMY BUDOWLANEJ

MASZ PYTANIE DO EKSPERTA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej

Podczas wykonywania prac remontowych nierzadko dochodzi do zdarzeń losowych nieprzewidzianych, takich, na które nie mamy wpływu, a które w ostatecznym rozrachunku mogą drogo kosztować. To przecież firma realizująca remont jest odpowiedzialna za wszelkie szkody, jakie mogą podczas prac powstać. Dlatego dobrze jest ubezpieczyć się od odpowiedzialności cywilnej. Jest to bardzo ważne, ponieważ ubezpieczenie takie pozwoli zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale także wiele nerwów.

Jako multiagencja ubezpieczeniowa specjalizujemy się w sprzedaży ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej dedykowanych firmom remontowym i budowlanym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko, bo już podczas krótkiej rozmowy, określić Państwa potrzeby, a następnie zaproponować rozwiązania, które w Waszym przypadku wydają się być najkorzystniejsze.

Współpracujemy przy tym z najbardziej cenionymi w Polce towarzystwami ubezpieczeniowymi, wśród których wymienić wystarczy choćby kilka. Są to między innymi GENERALI, HDI, GOTHAER, INTERRISK czy WARTA oraz wiele innych. Dzięki temu zyskujemy wiedzę na temat warunków umów ubezpieczeniowych proponowanych przez różnych ubezpieczycieli i możemy zaproponować Państwu takie ubezpieczenie OC firmy remontowej, które będą obejmowały najwięcej korzyści za jak najniższą cenę.
W celu znalezienia najlepszego ubezpieczenia zapraszamy do kontaktu. Nasza agencja działa na terenie całej Polski, dlatego do współpracy zapraszamy wszystkie firmy budowlane i remontowe.