WWW.OCFIRMYBUDOWLANEJ.PL

OC FIRMY BUDOWLANEJ

MASZ PYTANIE DO EKSPERTA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej, remontowo-budowlanej, montażowo-budowlanej

Prowadząc firmę remontowo – budowlaną, szczególnie dobrze prosperująca z pewnością posiadacie Państwo bardzo wartościowe mienie, w skład którego najczęściej wchodzą maszyny budowlane i niezbędne Wam pojazdy. Wszystko to należy odpowiednio zabezpieczyć, ponieważ licho nie śpi, a wokół nie brakuje osób, które chętnie przywłaszczyły by sobie to, co nie należy do nich. Dotyczy to nawet samochodów, w szczególności tak wyspecjalizowanych, które potrzebne są do wykonywania prac budowanych. Warto więc skorzystać z ubezpieczenia pojazdów.

Możliwości ubezpieczenia

Ubezpieczenia pojazdów dzielą się na obowiązkowe i dobrowolne.  Do obowiązkowych należy oczywiście ubezpieczenie OC, czyli od odpowiedzialności cywilnej, które chroni nas przed szkodami, jakie pojazdy mogłyby wyrządzić osobom trzecim. W takiej sytuacji pieniądze wypłacane są im z ubezpieczenia, a nie z naszej kieszeni bezpośrednio.

Do dobrowolnych ubezpieczeń zalicza się:

  • ubezpieczenie AC
  • ubezpieczenie Assistance
  • ubezpieczenie NWW

Najbardziej istotne i najczęściej kupowane jest ubezpieczenie AC, które obejmuje zwrot pieniędzy samochód na przykład w razie uszkodzenia go przez osoby trzecie, w przypadku zdarzeń losowych czy po prostu kradzieży.

Gdzie się ubezpieczyć?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą polis. Jeśli chcecie Państwo, by Wasza firma była odpowiednio zabezpieczona, koniecznie skontaktujcie się z nami bądź odwiedźcie naszą stronę internetową, aby poznać szczegóły. Wasze bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze!