WWW.OCFIRMYBUDOWLANEJ.PL

OC FIRMY BUDOWLANEJ

MASZ PYTANIE DO EKSPERTA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

OC firmy budowlanej, remontowo-budowlanej, montażowo-budowlanej

Ubezpieczenie OC firmy budowlanej

O tym, jak ważne jest posiadanie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej wie każdy właściciel firmy budowlanej. Wiadomo, że branża remontowo-budowlana jest szczególnie narażona na różnego rodzaju nieprzewidziane zdarzenia. Dlatego aby zabezpieczyć się przed ewentualnymi kosztownymi ich skutkami, warto zawczasu pomyśleć o ubezpieczeniu firmy.

W tym celu zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy, Jako działająca na terenie całego kraju multiagencja ubezpieczeniowa, możemy zaoferować Państwu niezwykle atrakcyjne ubezpieczenie OC firmy budowlanej. Prowadząc naszą działalność współpracujemy z wieloma różnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Dzięki temu możemy szybko porównać oferty różnych firm i przedstawić Państwu takie warunki ubezpieczenia, które w szczególny sposób będą spełniać Wasze oczekiwania. W tym celu zachęcamy najpierw do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy pomogą określić Państwa potrzeby, a następnie znajdą taką ofertę ubezpieczenia, która będzie najtańsza, przy jednoczesnym zagwarantowaniu najbardziej korzystnych, w Państwa przypadku, warunków.

Czytaj więcej...

Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej

Podczas wykonywania prac remontowych nierzadko dochodzi do zdarzeń losowych nieprzewidzianych, takich, na które nie mamy wpływu, a które w ostatecznym rozrachunku mogą drogo kosztować. To przecież firma realizująca remont jest odpowiedzialna za wszelkie szkody, jakie mogą podczas prac powstać. Dlatego dobrze jest ubezpieczyć się od odpowiedzialności cywilnej. Jest to bardzo ważne, ponieważ ubezpieczenie takie pozwoli zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale także wiele nerwów.

Czytaj więcej...

Ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń

Posiadacie Państwo firmę budowlaną, w której znajduje się wiele wartościowych maszyn budowlanych? A może dopiero rozpoczynacie swoją działalność i szukacie odpowiedniego ubezpieczyciela na tę okoliczność? Pewne jest jedno – maszyny trzeba ubezpieczyć nie tylko od kradzieży, ale również od ewentualnych uszkodzeń, jakie na budowach są przecież bardzo możliwe. W takim razie jesteście w odpowiedni miejscu, bowiem nasza firmę oferuje bardzo atrakcyjny pakiet ubezpieczeń, również pod względem cenowym.

Czytaj więcej...

Ubezpieczenie prac remontowych

Jesteśmy agencją ubezpieczeniową działającą na polskim rynku już od długiego czasu. Pozwoliło nam to zdobyć odpowiednią wiedzę i doświadczenie, dzięki którym możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i zaproponować im najlepsze w ich przypadku rozwiązania. Jako agencja ubezpieczeniowa specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży polis ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dedykowanych firmom wykonującym prace remontowe i budowlane. Zdajemy sobie sprawę z tego, że branża ta obarczona jest

Czytaj więcej...

Ubezpieczenie OC firmy montażowo-budowlanej

Charakter prac montażowo-budowloanych jest bardzo specyficzny, istnieje duże ryzyko wypadków bądź poniesienia szkody ze strony osób trzecich, dlatego bardzo istotne jest wykupienie stosowanego ubezpieczenia OC. Prowadząc firmę montażowo - budowlaną warto jest skorzystać z tej możliwości, chociażby po to, aby móc spokojnie pracować i nie martwić się o to, co może się stać. Między innymi takie właśnie ubezpieczenie Państwu oferujemy.

Oferta OC

Czytaj więcej...

Ubezpieczenie prac budowlanych

Prowadzenie firmy ubezpieczeniowo-remontowej jest obarczone szczególnym ryzykiem. Podczas prowadzenia wszelkiego rodzaju prac remontowych nie jest trudno o nieprzewidziane zdarzenia losowe. Dlatego tak ważne jest, aby każda firma zajmująca się tego typu działalnością posiadała odpowiednie ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Nasza agencja z pewnością pomoże Państwu w wyborze takiej polisy, której zarówno warunki jak i cena, będą najkorzystniejsze.
 

Czytaj więcej...

Ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych

Nasza multiagencja ubezpieczeniowa specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej przygotowanych z myślą o firmach działających w branży remontowo-budowlanej. To szczególnie specyficzna dziedzina, która wiąże się często z dużym ryzykiem wywołania różnego rodzaju szkód. Dlatego dobrze jest zadbać o to, by ubezpieczenie firmy proponowało naprawdę korzystne warunki. Tylko w ten sposób będzie można zachować spokój i nie martwić się o konsekwencje ewentualnych nieprzewidzianych

Czytaj więcej...